Regulamin naszego obiektu

Willa Helios

Regulamin naszego obiektu

Willa Helios Darłówko

1. Doba trwa od godziny 14.00 do 10.00 dnia następnego.
2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
3. W Willi obowiązuje zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22.00 - 6.00.
4. Zachowanie Gości korzystających z usług Obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która naruszy tę zasadę.
5. W budynku Willi Helios mogą przebywać wyłącznie Goście tam zameldowani. Przebywanie w budynku  osób NIE ZAMELDOWANYCH wymaga uzyskania zgody obsługi.
6. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia.
7. W całym obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia i używania ognia otwartego. Palenie dozwolone jest na zewnątrz w miejscach do tego wyznaczonych.
8. Kuchnia jest dostępna dla wszystkich Gości Willi Helios wyłącznie do spożywania posiłków.
9. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych Willi Helios powstałe podczas jego pobytu.
10. Prosimy o nie pozostawianie wartościowych przedmiotów w obiekcie, właściciel nie ponosi odpowiedzialności za ich utratę.
 
Będziemy wdzięczni Państwu za współpracę w przestrzeganiu regulaminu.